SUPA24
Остало
Остало
Остало
33 000 Kč
(393 Kč / м²)
Закуп
2
1
84 м²
Čáslavská, Praha 3

спаваћа соба2
равно84 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Nabízíme k pronájmu krásný byt 2 + 1 o celkové rozloze 84 m², který se nachází ve 4. patře cihlového domu s výtahem v ulici Čáslavská na Vinohradech. ...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Čáslavská, Praha 3

Грађански садржаји

Home Sweet Home real s.r.o.

Aleš Vladař

Слични огласи

Слично у иностранству