SUPA24
Остало
Остало
Остало
52 000 Kč
(712 Kč / м²)
Закуп
6+
1
73 м²
Počernická, Praha 10

спаваћа соба6+
равно73 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na pronájem nabízíme moderní byty bez nábytku o dispozici 3+kk v rezidenci Delta Hagibor. Ukázkový byt má podlahovou plochu 73 m2 s 2 terasou o výměře...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаДрвени подОдвојени тоалетКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Počernická, Praha 10

Грађански садржаји

RK MoWio s.r.o.

Ing. Monika (Lecianová) Wolfová

Слични огласи

Слично у иностранству