SUPA24
Остало
Остало
Остало
18 000 Kč
(720 Kč / м²)
Закуп
1
1
25 м²
Písecká, Praha 3

спаваћа соба1
равно25 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Pronájem bytu 1+1 u OC Flóra, Praha 3 - Vinohrady. Byt v dobrém stavu, 6. nadzemní podlaží (s výtahem), podlahová plocha 25 m2 + terasa 13 m2. Byt je ...

Електрични
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Písecká, Praha 3

Грађански садржаји

Sterling reality s.r.o.

Tomáš Klaban

Слични огласи

Слично у иностранству