SUPA24
Остало
Остало
Остало
41 000 Kč
(506 Kč / м²)
Закуп
3
1
81 м²
Odborů, Praha 2

спаваћа соба3
равно81 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Nabízíme k pronájmu luxusně vybavený byt 3+1 s dominantními prvky v italském stylu o celkové rozloze 81m², který se nachází v udržovaném secesním domě...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Odborů, Praha 2

Грађански садржаји

Home Sweet Home real s.r.o.

Aleš Vladař

Слични огласи

Слично у иностранству