SUPA24
Остало
Остало
Остало
64 850 Kč
(564 Kč / м²)
Закуп
4
1
115 м²
Počernická, Praha 10

спаваћа соба4
равно115 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na pronájem nabízíme byt bez nábytku o dispozici 4+kk o podlahové ploše 115 m² s terasou o výměře 33 m2, situovaný v 9. patře (10. nadzemní podlaží) ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаСпратДрвени подТротоарКухињски апаратиОдвојени тоалетХодник

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 17дана

Локалитети

Počernická, Praha 10

Грађански садржаји

RK MoWio s.r.o.

Ing. Monika (Lecianová) Wolfová

Слични огласи

Слично у иностранству