SUPA24
Остало
Остало
Остало
11 000 Kč
(200 Kč / м²)
Закуп
2
1
55 м²
Výstavní, Острава

спаваћа соба2
равно55 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаОригинално стање
подрумНе
терасаНе

Опис

Existují byty, které jsou jen „na bydlení“. A pak jsou byty, které mají atmosféru. Přesně takový je tento krásný a světlý byt 2+1 na ulici Výstavní v ...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Výstavní, Острава
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REALMAN REALMAN

Matěj Spilko - Heimstaden Czech s.r.o.