SUPA24
Остало
Остало
Остало
10 900 Kč
(363 Kč / м²)
Закуп
1
1
30 м²
Šemberova, Оломоуц

спаваћа соба1
равно30 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНакон реконструкције
подрумНе
терасаНе

Опис

Pronájem krásného bytu o dispozici 1+1 s výměrou cca 30 m2, který se nachází v přízemí cihlového domu na ulici Šemberova. K bytu náleží dvorek ve vnit...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Након реконструкцијеДрвени подТуш кабинаОдвојени тоалетКухињски апаратиБезбедност

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Šemberova, Оломоуц

Грађански садржаји

LD REALITY - Libuše Dostálová

Libuše Dostálová