SUPA24
Остало
Остало
Остало
17 500 Kč
(330 Kč / м²)
Закуп
2
1
53 м²
Janského, Оломоуц

спаваћа соба2
равно53 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Nabízíme pronájem nízkonákladového bytu 2+kk o ploše 53,23 m² + lodžie 9,36 m² v 5.NP novostavby bytového domu ve velmi žádané lokalitě k bydlení, na ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојени тоалетКупатилоКухињски апаратиПриродно светло

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Janského, Оломоуц

Грађански садржаји

STAFOS - REAL, s.r.o.

Rastislav Šrajer