SUPA24
Остало
Остало
Остало
14 900 Kč
(271 Kč / м²)
Закуп
2
1
55 м²
Lidická, Оломоуц

спаваћа соба2
равно55 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Pronájem útulného bytu 2+1 o výměře cca 57 m² v klidné části Olomouc Nemilany. Byt se nachází v přízemí rodinného domu se čtyřmi bytovými jednotkami ...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Lidická, Оломоуц
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

LD REALITY - Libuše Dostálová

Libuše Dostálová

Слични огласи

Слично у иностранству