SUPA24
Остало
Остало
Остало
19 500 Kč
(348 Kč / м²)
Закуп
2
1
56 м²
Eduarda Hamburgera, Оломоуц

спаваћа соба2
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Pronájem novostavby bytu 2+kk s prostornou terasou a garážovým stáním v blízkosti centra města na ulici E. Hamburgera v Olomouci. Byt má výměru 56 m2 ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаСпратОтворени животни просторКупатилоОдвојени тоалетКухињски апаратиНамештен

Друго
Старост понуде: 63дана
Ажурирано: 57дана

Локалитети

Eduarda Hamburgera, Оломоуц
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REALMAN REALMAN

Míla Vlčková, DiS. - metr2 reality s.r.o.

Слични огласи

Слично у иностранству