SUPA24
Остало
Остало
Остало
10 800 Kč
(208 Kč / м²)
Закуп
2
1
52 м²
Kosmonautů, Карвина

спаваћа соба2
равно52 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНакон реконструкције
подрумНе
терасаНе

Опис

Hledáte příjemné a praktické bydlení ve vyhledávané části města? Tento prostorný byt 2+1 vám nabídne vše, co potřebujete – neprůchozí pokoje pro větší...

Друго
Старост понуде: 110дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Kosmonautů, Карвина
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REALMAN REALMAN

Tereza Spustová - Heimstaden Czech s.r.o.