SUPA24
Остало
Остало
Остало
12 800 Kč
(191 Kč / м²)
Закуп
2
1
67 м²
Dvořákova, Карлове Вари

спаваћа соба2
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаОригинално стање
подрумНе
терасаНе

Опис

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 s lodžií o výměře celkové podlahové plochy 67 m2. Byt je ve výborném, udržovaném stavu, součástí nájmu bytu je i jeho část...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Dvořákova, Карлове Вари
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REALMAN REALMAN

Ing. David Fusek - Dobrébydlení Trading s.r.o.