SUPA24
Остало
Остало
Остало
12 500 Kč
(266 Kč / м²)
Закуп
2
1
47 м²
K Vodárně, Dobříš

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаОригинално стање
подрумНе
терасаНе

Опис

Hledáte klidné bydlení s rychlou dostupností do Prahy?
Nabízíme do pronájmu světlý byt o dispozici 2+kk (47 m²) v Dobříši, ulice K Vodárně.

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

K Vodárně, Dobříš
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REALMAN REALMAN

Jaroslav Šimánek - Clever Properties s.r.o.

Слични огласи

Слично у иностранству