SUPA24
Остало
Остало
Остало
14 800 Kč
(235 Kč / м²)
Закуп
2
1
63 м²
Chrudim

спаваћа соба2
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Pronájem prostorného bytu 2+1, s podlahovou plochou 63 m2. Nachází se zde předsíň s chodbou, na kterou navazuje samostatná kuchyň. Kuchyň je plně vyba...

Централни даљински управљач
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Chrudim

Грађански садржаји

QARA s.r.o.

Hana Valentová

Слични огласи

Слично у иностранству