SUPA24
Остало
Остало
Остало
26 490 Kč
(349 Kč / м²)
Закуп
3
1
76 м²
Ke kříži, Černolice

спаваћа соба3
равно76 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Pronájem moderního bytu 3+KK o celkové ploše 76 m2 (včetně lodžie), situovaný v 5. patře novostavby s výtahem v rezidenčním projektu Vivus Uhříněves.

Електрични
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Ke kříži, Černolice

Грађански садржаји

FARAON reality, s.r.o.

Faraon Reality s.r.o.

Слични огласи

Слично у иностранству