SUPA24
Остало
Остало
Остало
14 000 Kč
(194 Kč / м²)
Закуп
3
1
72 м²
Pražská, Čáslav

спаваћа соба3
равно72 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумДа
терасаНе

Опис

Zprostředkujeme Vám pronájem pěkného bytu po částečné rekonstrukci s dispozicí 3+1 o celkové ploše 72 m², který se nachází ve 3. patře čtyřpodlažního ...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Pražská, Čáslav
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Home 4People - REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Václava Čechová

Слични огласи

Слично у иностранству