SUPA24
Остало
Остало
Остало
15 500 Kč
(408 Kč / м²)
Закуп
1
1
38 м²
Střední, Брно

спаваћа соба1
равно38 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Chcete si pronajmout hezký útulný byt 1+kk v blízkosti centra města? Exkluzivně Vám nabízíme pronájem bytu s balkónem v novostavbě bytového domu z rok...

Централни даљински управљач
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Střední, Брно
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SOS Realitní kancelář s.r.o.

Petr Špila

Слични огласи

Слично у иностранству