SUPA24
Остало
Остало
Остало
40 000 Kč
(280 Kč / м²)
Закуп
3
1
143 м²
Schodová, Брно

спаваћа соба3
равно143 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаОригинално стање
подрумНе
терасаНе

Опис

AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje nabídnout pronájem prostorného bytu o dispozici 3+1 s balkonem, nacházejícího se v neorenesančním domě postaveném v lete...

Друго
Старост понуде: 43дана
Ажурирано: 27дана

Локалитети

Schodová, Брно
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REALMAN REALMAN

Jiří Pomkla - AMBIENTEN VIP s.r.o.

Слични огласи

Слично у иностранству