Листа понуда
10
10
10
10 000 Kč
(159 Kč / м²)
Закуп
3
1
63 м²
Aléská, Bílina
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
Прелив
спаваћа соба
3
равно
63 м²
купатила
Преведи на Енглески
Pronájem prostorného bytu 3KK+L, 63 m² – Bilina okres Teplice, ul. Aleska 235.
Nabízíme k pronájmu světlý a prostorný byt 3KK o výměře 63 m², který...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Оригинално стање
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Г - Изузетно расипно
Тип зграде:
Панел
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
12дана
Ажурирано:
12дана
Прелив
Пријави оглас
Локалитети
Aléská, Bílina
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.