SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 331 €
(61 € / м²)
Закуп
Атипично
1
22 м²
RUA HERCILIO LUZ, Itajaí

спаваћа собаatypical
равно22 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Aluguel de Sala Comercial em Espaço de consultórios Médicos.
Bairro Ariribá | Balneário Camboriú

Localização: situado no bairro Ariribá, regiã...

Друго
Старост понуде: 19дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA HERCILIO LUZ, Itajaí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Viva Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству