SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 950 €
(78 € / m²)
Prenájom
1+1
25 m²
Boulevard Davout, Paris

miestnosti1+1
plocha25 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

The hotel residence offers bright and decorated with care studios and two-room apartments. They are all furnished and equipped with a living room with...

Parametre

Vygenerované z AI

ZariadenýOtvorený obývací priestorSamostatná kuchyňa

zariadený
Vek ponuky: 495dní
Aktualizované: 494dní

Lokalita

Boulevard Davout, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homelike