Výpis ponúk
6
6
6
899 750 €
(11 247 € / m²)
Predaj
3+1
80 m²
טאבאליה, ירושלים | القدس
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
80 m²
kúpeľne
e projet Adéret Jérusalem
Situé au cœur du nouveau quartier de Givat HaMatos, le projet Adéret Jérusalem représente une opportunité rare...
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
11dní
Aktualizované:
2dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
טאבאליה, ירושלים | القدس
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.