SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 519 000 €
(5 238 € / m²)
Predaj
6 a více
290 m²
Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi

miestnosti6 a více
plocha290 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

الشقة للبيع يقع في الفاتح. الفاتح هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. سميت على اسم السلطان العثماني محمد الفاتح (فاتح سلطان محمد) ، الذي غزا ا...

zariadený
Vek ponuky: 70dní
Aktualizované: 70dní

Lokalita

Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi