SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
453 174 €
(1 813 € / m²)
Predaj
4+1
250 m²
Selçuk Mahallesi

miestnosti4+1
plocha250 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

The apartment for sale is located in the heart of Antalya. Antalya gives name to the city and the province of Antalya! It has also become an internati...

Ostatné
Vek ponuky: 319dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Selçuk Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed