SUPA24
Dom a okolie; výhľad
Dom a okolie; výhľad
Dom a okolie; výhľad
265 000 €
(3 442 € / m²)
Predaj
3+1
77 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

miestnosti3+1
plocha77 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

شقق للبيع على بعد 450 م من الشاطئ، في مجمع يضم العديد من الأنشطة الاجتماعية في ألانيا أوبا
يقع المجمع الذي توجد فيه الشقة للبيع في منطقة أوبا في ألاني...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorVaňaSprchovací kútKuchynské spotrebičeZabezpečenieDrevená podlahaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloModerný štýlZariadený

Ostatné
Vek ponuky: 72dní
Aktualizované: 72dní

Lokalita

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TEKCE Real Estate