SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
94 500 €
(1 454 € / m²)
Predaj
1+1
65 m²
Merkez Mahallesi

miestnosti1+1
plocha65 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

1 and 2 Bedroom Apartments in a Pool Complex in Adnan Menderes, Yalova
Yalova, which stands out for its proximity to major cities such as Istanbul, Bu...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaKuchynské spotrebičeVysoké stropyZabezpečeniePo rekonštrukcii

Podlažie:
1. podlažie z 3
Vek ponuky: 168dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Merkez Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE