SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
155 000 €
(1 054 € / m²)
Predaj
3+1
147 m²
Kadıpaşa Mahallesi

miestnosti3+1
plocha147 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Furnished Flat in a Seaside Complex with Pool in Alanya Kestel
This stylish flat is located in Kestel, Alanya's rapidly growing neighborhood. As one o...

zariadený
Vek ponuky: 18dní
Aktualizované: 18dní

Lokalita

Kadıpaşa Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE