SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
240 000 €
(2 667 € / m²)
Predaj
2+1
90 m²
Kadıpaşa Mahallesi

miestnosti2+1
plocha90 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Ready-to-Move Apartments with Panoramic Sea and City View in Alanya Küçükhasbahçe
The apartments are located in the Alanya district of Antalya. Locate...

Ostatné
Vek ponuky: 240dní
Aktualizované: 165dní

Lokalita

Kadıpaşa Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE