SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
148 340 €
(2 119 € / m²)
Predaj
3+1
70 m²
797. Cadde, İlker Mahallesi

miestnosti3+1
plocha70 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

شقق بإطلالات بانورامية على المدينة والوادي في تشانكايا أوران
تعد منطقة تشانكايا، واحدة من أرقى أحياء أنقرة، من المراكز الإدارية والتجارية والثقافية ال...

Ostatné
Vek ponuky: 330dní
Aktualizované: 143dní

Lokalita

797. Cadde, İlker Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TEKCE Real Estate