SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
66 000 €
(1 119 € / m²)
Predaj
1+1
59 m²
Hisar

miestnosti1+1
plocha59 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Sea View Apartments in Bursa – Easy to Rent Out
Gemlik is known for its beautiful gulf views and famous olives. It is highly preferred by holidaymaker...

Podlažie:
1. podlažie z 6
Vek ponuky: 237dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Hisar
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE