SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
252 000 €
(1 726 € / m²)
Predaj
2+1
146 m²
Güzelyurt Mahallesi

miestnosti2+1
plocha146 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartments 200 m from the E-5 Highway in İstanbul Esenyurt
These apartments are located in a mixed-concept residential project in the Esenyurt area of...

Ostatné
Vek ponuky: 27dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Güzelyurt Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE