SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
275 000 €
(2 434 € / m²)
Predaj
2+1
113 m²
Göztepe Mahallesi

miestnosti2+1
plocha113 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Spacious Apartments for sale on Basın Ekspres Road in Bağcılar, Istanbul
The apartments are located in Bağcılar, Istanbul, an area experiencing contin...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaSprchovací kútKuchynské spotrebičeZabezpečeniePrirodzené svetlo

Ostatné
Vek ponuky: 134dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Göztepe Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE