SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
81 500 €
(1 358 € / m²)
Predaj
1+1
60 m²
Gökçedere

miestnosti1+1
plocha60 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartments in Project with Pool with Healing Water in Yalova Termal
The pearl of the Marmara Region, Yalova offers a strategic advantage with its loca...

Ostatné
Vek ponuky: 240dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Gökçedere
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE