SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
201 000 €
(2 116 € / m²)
Predaj
2+1
95 m²
Gençlik Mahallesi

miestnosti2+1
plocha95 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Flats 50 m from Işıklar Street in Muratpaşa Gençlik Neighborhood
The project where the flats are located is in the Gençlik Neighborhood of Muratpaşa, ...

Podlažie:
1. podlažie z 4
Vek ponuky: 240dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Gençlik Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE