SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
75 500 €
(1 573 € / m²)
Predaj
1+1
48 m²
Fethiye Mahallesi

miestnosti1+1
plocha48 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Furnished 1-Bedroom Investment Apartments in Bursa Nilüfer
These apartments are located in the Yolçatı Neighborhood of Nilüfer, Bursa. Positioned near...

Podlažie:
1. podlažie z 4
Vek ponuky: 160dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Fethiye Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE