SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
225 000 €
(1 596 € / m²)
Predaj
5+1
141 m²
Demirtaş

miestnosti5+1
plocha141 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

The apartment for sale is located in relaxed Demirtas. Demirtas is about 25 km east of Alanya. The city centre of Alanya is 30 minutes away using publ...

Ostatné
Vek ponuky: 330dní
Aktualizované: 104dní

Lokalita

Demirtaş
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed