SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
46 000 €
(1 179 € / m²)
Predaj
Atypický
39 m²
Çankaya Mahallesi

miestnostiAtypický
plocha39 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Certainly! To create a detailed and attractive property description, I'll craft a generic template that you can customize with specific details later:...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Çankaya Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Basic Apartment