SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
142 000 €
(2 582 € / m²)
Predaj
1+1
55 m²
Birlik Mahallesi

miestnosti1+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Forest-View Apartments in a Complex with an Indoor Gym in Dikmen, Çankaya, Ankara
Ankara, the capital of Türkiye, is the administrative, political, ed...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaOtvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaSprchovací kútKuchynské spotrebičeZabezpečenieDrevená podlahaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloVýhľad

Ostatné
Vek ponuky: 168dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Birlik Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE