SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
3 586 171 €
(7 425 € / m²)
Predaj
6 a více
483 m²
Binbirdirek Mahallesi

miestnosti6 a více
plocha483 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

The apartment for sale is located in Besiktas. Besiktas is a district located on the European side of Istanbul. It is one of the oldest and most dense...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadVaňaSprchovací kútSamostatná kuchyňaZabezpečenie

Ostatné
Vek ponuky: 256dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Binbirdirek Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed