SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
273 810 €
(2 190 € / m²)
Predaj
3+1
125 m²
Binbirdirek Mahallesi

miestnosti3+1
plocha125 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

The apartment for sale is located in Beylikduzu, Istanbul Beylikduzu district is located on the European side of Istanbul. The district has shown rapi...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Sprchovací kútOtvorený obývací priestorKuchynské spotrebičeZabezpečenieZariadený

Ostatné
Vek ponuky: 260dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Binbirdirek Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri