SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
206 398 €
(3 753 € / m²)
Predaj
2+1
55 m²
Binbirdirek Mahallesi

miestnosti2+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

The apartment for sale is located in Topkapi, a culturally and historically significant region of Istanbul, which has many attractions and important h...

Ostatné
Vek ponuky: 312dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Binbirdirek Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak