SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
2 281 648 €
(40 029 € / m²)
Predaj
2+1
57 m²
Coruh Sokağı

miestnosti2+1
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Imagine living in your own apartment in picturesque Turkey! We offer you a unique opportunity to purchase real estate from a trusted developer.

Nezariadený
Vek ponuky: 465dní
Aktualizované: 465dní

Lokalita

Coruh Sokağı
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dda Real Estate

Dda Real Estatep