SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
125 490 €
(1 294 € / m²)
Predaj
2+1
97 m²
Marifet Sokak, Orta Mahallesi

miestnosti2+1
plocha97 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartments for sale close to the airport are located in Kartal, one of the most preferred areas for living on the Anatolian Side of Istanbul. Since th...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorSamostatná kuchyňa

Ostatné
Vek ponuky: 493dní
Aktualizované: 42dní

Lokalita

Marifet Sokak, Orta Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homes of Turkey