SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
832 334 €
(7 567 € / m²)
Predaj
Atypický
110 m²
Abdi İpekçi Caddesi, Harbiye Mahallesi

miestnostiAtypický
plocha110 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Super luxury quality modern apartments are located in Şişli Nişantaşı, the life and fashion center of Istanbul. Located in the most prestigious locati...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Samostatná kuchyňaOtvorený obývací priestorTerasaZabezpečenie

zariadený
Vek ponuky: 493dní
Aktualizované: 42dní

Lokalita

Abdi İpekçi Caddesi, Harbiye Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homes of Turkey