SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
105 000 €
(1 313 € / m²)
Predaj
Atypický
80 m²
Kadınlar Denizi Caddesi

miestnostiAtypický
plocha80 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Stunning 1 Bed Apartment For Sale in New Hillside Complex Kusadasi TurkeyEsales Property ID: es5553509Kadınlar Denizi,Celal Atik Sk.,09400Kuşadası/Ayd...

Ostatné
Vek ponuky: 499dní
Aktualizované: 127dní

Lokalita

Kadınlar Denizi Caddesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Esales Property LTD.

Peter Chambers