SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
335 307 €
(6 448 € / m²)
Predaj
2+1
52 m²
5. Levent Mahallesi

miestnosti2+1
plocha52 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

عقارات واسعة في مشروع صديق للبيئة مع 70 ٪ من المساحات الخضراء في أيوب سلطان
عقارات للبيع تقع في أيوب سلطان واحدة من المناطق المميزة في اسطنبول. يقع ال...

Ostatné
Vek ponuky: 48dní
Aktualizované: 48dní

Lokalita

5. Levent Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Istanbul Homes