SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
63 000 €
(1 432 € / m²)
Predaj
Atypický
44 m²
Alanya Kavşağı

miestnostiAtypický
plocha44 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Modern 1+1 apartment for sale in Alanya, near the city center This bright 44 sq m apartment is for sale in Oba, one of Alanya's most popular districts...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Alanya Kavşağı
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Basic Apartment