SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
113 000 €
(2 260 € / m²)
Predaj
1+1
50 m²

miestnosti1+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartments in Antalya Kepez Close to the Airport and Shopping Malls
The Kepez district in Antalya has been rapidly gaining value due to the developmen...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE