SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
171 000 €
(777 € / m²)
Predaj
Atypický
220 m²
Alanya Kavşağı

miestnostiAtypický
plocha220 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartment — 220 m², furnished, equipped and with infrastructure A spacious and bright 3+1 apartment is offered for sale, located on the 4th floor of a...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Alanya Kavşağı
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Basic Apartment