SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
89 000 €
(1 618 € / m²)
Predaj
2+1
55 m²
Atatürk Caddesi

miestnosti2+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

PERFEKTE FERIENWOHNUNG IN ALANYA/MAHMUTLAR – TOP ANLAGE! 1+1 MIT SÜDAUSRICHTUNG,  In Mahmutlar / Alanya, nur 500 Meter geradeaus zum Strand, erwartet ...

zariadený
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Atatürk Caddesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

New Day Property